BİZ KİMİZ?

2010 - 2016 yılları arasında Besmus Yazılım markası altında hizmet veren firmamız 2016 yılından itibaren "İnci Fikirler" markası ile sektörde faaliyet gösterme kararı almıştır.

BİR YAZILIM FİRMASINDAN FAZLASI 

İnci Fikirler, 2010 yılında kurulmuş olup; Web dünyasındaki standart kalıpları size tüm farklılığıyla sunan, alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı büyük bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanısıra,  teknik olarakta  tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak  projeler üretmektedir.

Birçok benzer firmalara oranla seçiciliğimiz, farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli , farklı ve  kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. 

Website tasarımlarının yanısıra, geniş bir hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, masaüstü yazılımları, sevkiyat programları, muhasebe programları, kasa programları ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…
Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.